Reference

Zpětná vazba

Milada Nováková

webdesign

„S pečlivostí zachytil detaily“

Petr mi poskytl skvělou a velmi podrobnou zpětnou vazbu k mému webináři o GA. To, s jakou pečlivostí zachytil jednotlivé úseky a detaily, na kterých bych měla něco změnit, či se zamyslet na jiném podání, je pro mne velmi užitečné! Doporučuji jeho služby. Mít zpětnou vazbu na naši práci, nás vede správnou cestou k vylepšování našich služeb pro naše klienty.

Jana Novotná

bylinkový nadšenec

„Byl pro mě i psychickou podporou“

Petr si se mnou prošel prodejní kampaň od spuštění po její závěr. Průběžně mě informoval, co je z uživatelského hlediska potřeba rychle vyřešit. Co nebylo akutní, sepsal do závěrečného reportu. Dostala jsem spoustu tipů na strategické nastavení kampaně, vylepšení landing page, kampaňových mailů, technického nastavení i copywritingu. Petr byl pro mě i psychickou podporou, protože jsem věděla, že v případě problémů se mám na koho obrátit. Jsem z Petrovi práce nadšená a už se těším, že jeho expertízu využiji na další zlepšení svých služeb.

Reference Jana Trávníčková

Ing. Jana Trávníčková RHom.

homeopat

„Překvapilo mě, kolik je toho k řešení“

Ráda bych poděkovala za věcné připomínky k mému webu. Překvapilo mě, kolik je toho k řešení – jak moc je tam toho špatně. Ale překvapilo mě to mile, neboť názory pana Petra byly opravdu věcné a logické a tak jsem se hned pustila do přestavby. Doufám, že až to dodělám, budou mé služby srozumitelnější a určitě mám v plánu si nechat web překontrolat znovu 🙂

Reference Klára Demelová

Mgr. Klára Lee Demelová

bylinkářka

„Moc děkuji za studenou sprchu“

Petr mi prováděl audit webu. Můj web je novorozeně, ale i přesto Petr popsal asi 5 A4. Zprvu mě to hodně vyděsilo, ale nyní s odstupem vše hodnotím, jako kvalitní konstruktivní zpětnou vazbu, od člověka na správném místě. Postupně texty procházím a snažím se vše opravit. Tedy až se, sama naučím pracovat s webem. Petr dokáže nalézt chyby z pohledu nezávislého člověka, ale také člověka s technickými vědomostmi a vědomostmi z podnikání. Moc děkuji za tuto, zprvu studenou sprchu. Všem doporučuji, si podobný audit nechat udělat.

Jana Novotná

bylinkový nadšenec

„Dostala jsem plno tipů na vylepšení“

Petr mě překvapil širokým záběrem zpětné vazby, kdy se podíval jak na grafiku a texty, tak uživatelskou zkušenost. Dostala jsem 4xA4 plné tipů na vylepšení, která dávají naprostý smysl a já jsem si jich ani nevšimla. Jakmile je implementuji, plánuji s Petrem spolupracovat dále!

Mgr. Soňa Kubíčková

Koučink, psaní deníku, bá*snění

„Analytické oko, vychytání nedostatků, a přitom vlídný, lidský přístup“

Petra jsem požádala o zpětnou vazbu na mou sebeprezentaci a komunikaci směrem k potenciálním klientům. Sepsaný dokument jsem obdržela do druhého dne – přehledně, srozumitelně zpracovaný s jasným sdělením, na co se mám v této oblasti zaměřit. Oceňuji rychlost, přímost a důkladnost. Petr umí uhodit hřebíček na hlavičku. Dokonce uvedl v závěru jeden pro mě překvapivý bod, na kterém jsem byla zaseknutá, přitom už ho vůbec nemusím řešit a můžu se díky konstruktivní zpětné vazbě posunout směle dál. Petrovu práci rozhodně doporučuji všem, kteří uvítají analytické oko, vychytání nedostatků, a přitom vlídný, lidský přístup. A ano, další práce už je potom na vás, ale díky Petrovi víte, jak postupovat.

Reference Markéta Mrkvová Copyarcher

Markéta Mrkvová

copywriterka a lukostřelkyně

„Skvělá práce, která mi rozhodně při práci na webu pomůže.“

Když Petr nabídl zpětnou vazbu na web, klikla jsem hlavně ze zvědavosti, protože jako copywriter spoustu věcí vím. Zároveň jsem ale tušila, že i mě při psaní o vlastním projektu určitě neminula profesní slepota a že mi v některých textech možná až moc ujela ruka směr kreativita, namísto srozumitelnosti. Taky jsem už delší dobu přemýšlela o přepracování jedné části webu a chtěla jsem znát názor člověka, který mě až tak nezná (protože známí už jsou zaujatí).
Petr mě naprosto dostal precizností práce, kterou odvedl. Napřed nahodil pár tipů a otázek do Messengeru a po několika dnech jsem dostala zpět rozsáhlý dokument s postřehy od věcí technických až po obsahové. Něco se mi potvrdilo, někde se dotkl věcí, které mě nenapadly. Skvělá práce, která mi rozhodně v budoucnu při práci na webu pomůže. Doporučuju každému, kdo chce mít na web názor od člověka, který má spoustu zkušeností a dokáže je předat.

Reference webslehkosti.cz

Mgr. Bc. Veronika Smrčková

tvůrce a správce webů

„Po zpětné vazbě jsem si uvědomila mnoho věcí“

Po zpětné vazbě na mou webovou stránku jsem si uvědomila mnoho věcí, které by bylo vhodné upravit, aby stránky byly jak vizuálně, tak i textově srozumitelnější pro návštěvníky. Některých detailů jsem si kvůli autorské slepotě ani nevšimla a díky této zpětné vazbě mohu posunout mé stránky zase o kus dál. Velice děkuji a všem zpětnou vazbu na webové stránky od pana Čapka moc doporučuji.

Konzultace

Kristýna Anna Gladiš

průvodkyně hlubinami duše

„Dokáže se naladit na jakékoli téma“

Konzultace s Petrem byla velmi přínosná a obohacující. Petr se dokáže naladit na jakékoli téma a nezaujatě poradit. Je tedy jedno, v jakém oboru se pohybujete. Jeho nadhled je skvělý. Pokud potřebujete mít někoho, kdo vám bude po boku při tvorbě jakéhokoliv projektu nebo činnosti, s radostí doporučuji se na něj obrátit. Po jediné konzultaci jsem začala některé oblasti svého podnikání vidět i z jiného úhlu, začala jsem pracovat na efektivních změnách a zároveň i rozšiřovat své služby. Doporučuji ho, protože jsem u něj nalezla mnohem více, než jsem očekávala.

Lucie Miškóciová

psycholožka

„Oceňuji empatické vyslechnutí“

Moc oceňuji:

Vaše analytické myšlení, postřehy k věci a schopnost formulovat je tak, aby přesně reagovaly na mou situaci.

Zaslaný souhrn – stručně, jasně, výstižně a jako bonus i rychle.

Empatické vyslechnutí a zároveň směřování ke konkrétním východiskům z mé slepé uličky 🙂

„Tak akorát“ sdílení Vašich osobních zkušeností – necítila jsem, že jsem jediná s tímto problémem, ale zároveň ani opak – že se v tom člověk, který mi má radit, plácá víc než já.

Marek Schulz

zájmový spolek Happy-Tail

„Konzultace přinesla více ovoce, než jsem čekal“

Konzultace s Petrem mi opravdu hodně otevřela oči. Z počátku jsem nevěděl, co od takové konzultace čekat, protože to jednak byla moje první, jednak jsem neměl představu o výsledku. O to více bylo potěšující, že na konci se dostavil „AHA moment“, uvědomění, kam vlastně směřujeme, kdo jsme a co bychom měli dělat lépe (a jak). Nejvíce pomohla analýza webu, kde jsme rozebrali jednotlivé položky a ty jsem pak podle doporučení upravil. Celková hodinová konzultace tak přinesla více ovoce, než jsem čekal. Nadhled, pohled člověka zvenčí, nezainteresovanost. To je to, co jsme potřebovali k tomu, abychom si ujasnili směr a nabrali správný kurz našeho poslání. Jsem moc rád, že tato hodinka přinesla své a rozhodně doporučuji.

Jana Fejtková

čarodějka s technikáliemi

„Dal mi mnoho různých pohledů“

Konzultace byla velmi příjemná, za tu hodinu jsme toho probrali spoustu. Petr mi dal mnoho různých úhlů pohledu, jak to mohou vnímat klienti, co jsou víc do „ezo“ a na druhou stranu ti, co jedou čistě analyticky v IT. A dal mi spoustu podnětů k tomu, jakým způsobem to mohu uchopit. Velmi příjemně mě pak překvapil jeho následný email po konzultaci, kde vše, co jsme stihli probrat, jasně a srozumitelně shrnul.

IT projekty

Miroslav Jakuš

technický ředitel INISOFT s.r.o.

Petr dokázal naskočit do rozjetého vlaku, rychle se zorientovat v projektu, jeho stavu i problematice. Dokázal komunikovat s managementem i IT oddělením klienta. Kromě analytických schopností se v kritických fázích velmi hodily i jeho programátorské zkušenosti, kdy pomáhal s hledáním příčin chyb v protokolech, zdrojovém kódu i v datech SQL databáze. Významnou měrou nám pomohl projekt úspěšně dokončit a zvládnout prvotní fáze ostrého provozu.

U druhého projektu na zajištění integrace navrhl po zmapování procesů a možností rozhraní širší integraci, než byla původně uvažována. Srozumitelným popisem dokázal klienta zaujmout, a tak byl návrh bez výhrad schválen k realizaci.

Kromě zmíněných dovedností a koncepčního přístupu pak na Petrově práci oceňuji hlavně komplexnost a pečlivost. Díky smyslu pro detail dokázal upozornit na potenciálně problematická místa v požadavcích, procesech, testovacích verzích i ve smluvních podmínkách. I když to někdy znamenalo nutnost navýšení časů na analýzu, vývoj či testování, vždy dokázal tyto změny zdůvodnit a prosadit. Vše se pak vrátilo v hladším průběhu provozu aplikací a větší spokojenosti klientů.